Według planów kierownictwa WSS, do stycznia 2009 r. obydwa oddziały mają być zlikwidowane i przeniesione do innych szpitali w mieście - neurologia do Szpitala Wojewódzkiego numer 2, a rehabilitacja do szpitala MSWiA - spełniających wymagane standardy.