29 sierpnia lekarze ze szpitala powiatowego w Stargardzie Szczecińskim zawarli ugodę ze starostą i dyrekcją placówki. Obie strony zadeklarowały, że osiągnęły porozumienie, tym samym groźba ewakuacji szpitala została zażegnana. 30 sierpnia medycy podpisali aneksy do kontraktów.