W ramach kampanii promującej profilaktykę w zakresie onkologii i kardiologii w całym kraju odbędzie się cykl 16 spotkań specjalistów z kobietami. Pierwsze zaplanowane jest na 22 września w Swarzędzu (Wielkopolska). O inicjatywie poinformowały posłanki Plartformy Obywatelskiej, które również wezmą udział w spotkaniach.