22 września nastąpi uroczyste otwarcie pracowni diagnostycznych - Tomografii Komputerowej oraz Angiografii - w Regionalnym Szpitalu Specjalistycznym "Latawiec" w Świdnicy. Pacjenci zaoszczędzą czas związany z koniecznością dojazdu do Wałbrzycha, Wrocławia czy innych miejscowości, a lekarze uzyskają na miejscu diagnostykę porównywalną z czołowymi ośrodkami w Polsce.