12 września przy ul. Szparagowej na Teofilowie w Łodzi otwarto pierwszą w tym mieście prywatną klinikę położniczą. W uroczystej inauguracji uczestniczyli wicewojewoda łódzki Krystyna Ozga, dyrektor generalny Łódzkiego Urzędu Wojewódzkiego Sławomir Wasilczyk, a także wicemarszałek województwa łódzkiego Elżbieta Nawrocka.
To piąty oddział położniczy w Łodzi, ale pierwszy o tak wysokim standardzie. W dwupiętrowym budynku znajdą się 4 oddziały szpitalne (także chirurgia, ortopedia i gastroenterologia), całodobowe laboratorium, klinika stomatologiczna, pracownia radiologiczna i apteka.