Dla dzieci leczonych w Klinice Transplantacji Szpiku, Onkologii i Hematologii Dziecięcej Akademii Medycznej im. Piastów Śląskich we Wrocławiu zagrała 13 września w gmachu Opery Wrocławskiej odbył się koncert Niemieckiej Orkiestry Lekarzy Pediatrów. Koncert został zrealizowany we współpracy z Fundacją "Na ratunek dzieciom z chorobą nowotworową".