Brak właściwej opieki nad dziećmi, łóżek i stołówki dostosowanej do potrzeb matek karmiących - to główne zarzuty rodziców małych pacjentów, którzy przebywali w Wojewódzkim Specjalistycznym Szpitalu Dziecięcym im. Władysława Buszkowskiego przy ul. Langiewicza w Kielcach.