Szpital Uniwersytecki w Olsztynie jest bogatszy o Zakład Radiologii i Laboratorium Komórek Macierzystych. Uroczyste otwarcie nowych oddziałów odbyło się dziś. Na oficjalnym otwarciu obecna była Pierwsza Dama, Anna Komorowska, która życzyła lekarzom sukcesów i wyraziła zadowolenie, że otwarte dziś pracownie będą służyć rzeszy ludzi.