Członek Zarządu Województwa Lubuskiego Tomasz Gierczak spotkał się z Andrzejem Szmitem, dyrektorem Szpitala Wojewódzkiego w Gorzowie Wielkopolskim. Rozmowa dotyczyła sytuacji finansowej placówki, a także planów na kolejny rok. – Obecnie negocjujemy kontrakt z NFZ i mamy nadzieję, że uda nam się wystartować z kwotą o 5-6% większą niż w zeszłym roku – mówił dyr. Szmit.