Dr n. med. Agnieszka Drosdzol-Cop została tegoroczną laureatką Nagrody Prezesów Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego. Nagroda wręczana jest w drodze konkursu raz w roku lekarzowi, który – pomimo młodego wieku – odniósł już znaczące sukcesy, nierzadko również na arenie międzynarodowej. Kapitułę nagrody tworzą najwybitniejsze autorytety w dziedzinie ginekologii, w tym prezesi i wiceprezesi PTG, a także konsultanci krajowi i wojewódzcy tej specjalizacji.