13 grudnia w Urzędzie Marszałkowskiego Województwa Podlaskiego odbyło się spotkanie z dyrektorami szpitali, które zostały ujęte w opracowanym grafiku "ostrych dyżurów" na pierwszą połowę 2011 roku. Projekt grafiku ostrych dyżurów opracowany został przez Departament Zdrowia Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podlaskiego.