Śląscy aptekarze rozpoczęli kolejny etap walki o czytelne recepty. 25 listopada Śląska Izba Aptekarska skierowała skargę do Rzecznika Praw Pacjenta, a w ub. tygodniu do aptek w regionie trafiły informacje, plakaty i wzory indywidualnych skarg do RPP dla pacjentów.