Już niedługo rozpocznie się termomodernizacja Szpitala Powiatowego w Bochni, szpital otrzymał na ten cel ponad 4 mln złotych dofinansowania z Małopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego. Z kolei ponad milion złotych lecznica otrzymała na rozwój usług elektronicznych.