21 grudnia Zarząd Województwa Lubuskiego przyjął uchwałę w sprawie przyjęcia programu reorganizacji w Lubuskim Szpitalu Specjalistycznym Pulmonologiczno-Kardiologicznym SP ZOZ w Torzymiu. Od 1 stycznia szpital będzie funkcjonował jako spółka prawa handlowego. 28 grudnia o uchwale będą debatować radni Sejmiku Województwa Lubuskiego.