Nikt bardziej od dzieci nie zasługuje w te święta na prezent – powiedział prezydent Wrocławia Rafał Dutkiewicz wręczając dyrektorom tamtejszych szpitali czeki na kupno nowego sprzętu. W sumie z miejskiej kasy przekazano wrocławskim oddziałom neonatologicznym i pediatrycznym niemal 200 tys. zł.