Jak podaje "Gazeta Wyborcza", Ministerstwo Zdrowia przeprowadziło kontrolę w Centrali Narodowego Funduszu Zdrowia w związku z premiami, jakie przyznano w tym roku dyrektorom oddziałów wojewódzkich (po 12 tys. zł). Według doniesień "GW", resort zarzuca Funduszowi brak jasnych kryteriów nagradzania.