Pierwszy w Warmińsko-Mazurskiem ośrodek, świadczący nowoczesne techniki specjalistyczne w diagnostyce nowotworów, chorób układu sercowo-naczyniowych i układu nerwowego, powstanie w pomieszczeniach Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Olsztynie. Umowa, dotycząca dofinansowania projektu, zostanie podpisana 14 stycznia w Urzędzie Marszałkowskim w Olsztynie.