Fiaskiem zakończyła się 4 marca kolejna tura negocjacji płacowych między Ogólnopolskim Związkiem Zawodowym Pielęgniarek i Położnych i dyrekcją Samodzielnego Publicznego Zespołu Zakładów Opieki Zdrowotnej w Stargardzie Szczecińskim, mimo mediacji ze strony władz powiatu. Pielęgniarki zorganizowały pikietę przed budynkiem administracji stargardzkiego szpitala.