Zgodnie z decyzją Ministerstwa Zdrowia prof. Marek Ziętek ma zarządzać Akademią Medyczną we Wrocławiu podczas urlopu rektora. Rektor Ryszard Andrzejak zapowiedział, że w związku z tym zawiesi swój urlop.
Zgodnie z decyzją Ministerstwa Zdrowia prof. Marek Ziętek ma zarządzać Akademią Medyczną we Wrocławiu podczas urlopu rektora. Rektor Ryszard Andrzejak zapowiedział, że w związku z tym zawiesi swój urlop.