Dzięki wsparciu ze środków UE na terenie powiatu radomszczańskiego został zrealizowany jeden z największych projektów, czyli wyposażenie nowego szpitala za blisko 35 milionów zł. Projekt pn. "Zakup aparatury, sprzętu medycznego i wyposażenia medycznego niezbędnego dla osiągnięcia celów realizowanego zadania inwestycyjnego 'Budowa Szpitala Powiatowego w Radomsku'" realizowany był w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2007-2013.