200 tysięcy złotych zamierza przekazać Samorząd Województwa starostwu powiatowemu w Ostrowcu Świętokrzyskim. Pieniądze przeznaczone będą na zakup tomografu komputerowego dla tamtejszego szpitala. Podczas dzisiejszego posiedzenia Zarząd Województwa przyjął projekt uchwały sejmiku w tej sprawie. Ostateczna decyzja należeć będzie do radnych wojewódzkich i zostanie podjęta na najbliższej sesji sejmiku.