Świecie - kolejna doba głodówki pielęgniarek
29.06.2011
Gazeta Pomorska, PAP, Radio PiK, TVP Bydgoszcz
Dziś w namiotach rozbitych przed budynkiem Wojewódzkiego Szpitala Dla Nerwowo i Psychicznie Chorych im. dra Józefa Bednarza w Świeciu (Kujawsko-Pomorskie) rozpoczęła się kolejna doba protestu głodowego pielęgniarek. Uczestniczy w nim już 20 sióstr. 5 kobiet zrezygnowało 26 czerwca rano z akcji z powodu złego stanu zdrowia. Od początku protestu z powodu kłopotów zdrowotnych głodówkę przerwało już 9 osób.