Minister zdrowia Ewa Kopacz przyznała akredytacje kolejnym szpitalom. Wyróżnione lecznice to: BONI FRATRES CRACOVIENSIS Sp. z o.o. Szpital Zakonu Bonifratrów św. Jana Grandego w Krakowie, Wojewódzki Specjalistyczny Szpital Dziecięcy im. Władysława Buszkowskiego w Kielcach, Szpital Powiatowy im. Jana Mikulicza w Biskupcu, Wojewódzki Szpital Zespolony w Elblągu oraz Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej w Cieszynie.