14 stycznia odbyła się gala podsumowująca plebiscyt "Gazety Krakowskiej" "Lekarz i Przychodnia Roku 2011 w Małopolsce". Plebiscyt organizowany jest od 2004 r. Pomysłodawcą oraz organizatorem całego przedsięwzięcia jest Agencja PR Image Line Communications wraz z "GK" i Okręgową Izbą Lekarską w Krakowie. W 2011 r. patronat honorowy przyjęli wojewoda małopolski Jerzy Miller, marszałek województwa Marek Sowa oraz prezydenta Krakowa Jacek Majchrowski.