Jest ich 16 i jako pierwsze w województwie warmińsko-mazurskim ukończyły specjalizację z pielęgniarstwa rodzinnego. Dyplomy ukończenia szkolenia pielęgniarkom wręczył wojewoda Marian Podziewski. - Gratuluję inicjatywy, zapału i determinacji oraz ogromnej świadomości, że, aby jeszcze lepiej wykonywać swoje obowiązki, należy się wciąż dokształcać - mówił.