Trwa strajk prowadzony od ponad tygodnia w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Koninie przez cztery związki zawodowe. W przypadku dalszego braku porozumienia z dyrekcją protestujący zapowiedzieli strajk ciągły, a od czwartku głodówkę.
Trwa strajk prowadzony od ponad tygodnia w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Koninie przez cztery związki zawodowe. W przypadku dalszego braku porozumienia z dyrekcją protestujący zapowiedzieli strajk ciągły, a od czwartku głodówkę.