Zgodnie ze stanem na dzień 24 lutego do Polskiej Federacji Szpitali należy już 31 placówek dysponujących ponad 10 tysiącami łóżek. Jest to więc coraz bardziej reprezentatywna organizacja pracodawców rynku szpitalnego w Polsce. Kolejne zgłoszenia szpitali zainteresowanych wstąpieniem do Federacji, w tym m.in. udziałem w grupie zakupowej i grupie ubezpieczeniowej przyjmowane są na bieżąco - informuje PFS.