W połowie kwietnia Świętokrzyski Oddział Wojewódzki Narodowego Funduszu Zdrowia zamierza wydać dla pacjentów poradnik "Jak i gdzie leczyć się bezpłatnie", który jak co roku będzie się składał z dwóch części: informacyjnej, omawiającej zasady funkcjonowania opieki zdrowotnej, oraz zawierającej listę placówek mających kontrakt ze świętokrzyskim NFZ - informuje Beata Szczepanek, rzecznik prasowy NFZ w Kielcach.