6 marca delegacja Akademii Medycznej we Wrocławiu w składzie: Rektor prof. dr hab. Marek Ziętek, Prorektor ds. Nauki prof. dr hab. Zygmunt Grzebieniak oraz p.o. Dziekana Wydziału Lekarskiego dr hab. Małgorzata Sobieszczańska, spotkała się w Centralnej Komisji ds. Stopni i Tytułów z przewodniczącym Komisji prof. Tadeuszem Kaczorkiem oraz wiceprzewodniczącym prof. Wojciechem Noszczykiem - informuje rzecznik prasowy uczelni Jolanta Grzebieluch.