Prof. Jacek Nikliński został w czwartek ponownie rektorem Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku. Był jedynym kandydatem na to stanowisko. Będzie je sprawował przez kolejne 4 lata. Jak poinformował rzecznik uczelni prof. Lech Chyczewski, za kandydaturą Niklińskiego głosowało 97 z 98 głosujących elektorów, jedna osoba była przeciw. Nowa kadencja rozpocznie się 1 września.