W Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Elblągu powstała Pracownia Radiologii Zabiegowej. Wyposażona w nowoczesny sprzęt pozwoli na rozwinięcie diagnostyki i terapii w kilku specjalnościach medycznych. Pracownia będzie świadczyła usługi głównie dla pacjentów Oddziału Chirurgii Naczyniowej i w niewielkiej części dla innych oddziałów lecznicy. Uroczyste otwarcie odbyło się 8 marca.