Dzięki unijnym środkom w Zespole Opieki Zdrowotnej w Ostrowcu Świętokrzyskim wdrożony zostanie zintegrowany system informatyczny. Dziś w Urzędzie Marszałkowskim dyrektor lecznicy Józef Grabowski oraz starosta ostrowiecki Zdzisław Kałamaga podpisali umowę na realizację projektu z marszałkiem Adamem Jarubasem.