Głównym tematem wczorajszego posiedzenia Komisji Rodziny, Polityki Społecznej i Zdrowia Publicznego Sejmiku Województwa Wielkopolskiego było powołanie zespołów mediacyjnych do spraw negocjacji płacowych w wojewódzkich szpitalach w Koninie i w Lesznie.