Szpital Specjalistyczny im. Józefa Dietla w Krakowie obchodził 30-lecie powstania. W okolicznościowych uroczystościach w Teatrze Słowackiego wzięli udział: minister pracy i polityki społecznej Władysław Kosiniak-Kamysz, wiceminister zdrowia Marek Haber oraz wicemarszałek sejmu Eugeniusz Grzeszczak, a także marszałek województwa małopolskiego Marek Sowa, wicemarszałkowie Wojciech Kozak i Roman Ciepiela, członkowie Zarządu Województwa Stanisław Sorys i Witold Latusek oraz przewodniczący Sejmiku Kazimierz Barczyk, jak również przedstawiciele samorządu Krakowa.