Po trzymiesięcznym remoncie na nowo rozpoczął działalność oddział chorób wewnętrznych z pododdziałem kardiologicznym w szpitalu MSW w Łodzi. Remont 31-łóżkowego oddziału (w tym 7 w pododdziale intensywnej opieki) kosztował 3 mln zł, z czego 1/3 stanowiła dotacja z Ministerstwa Spraw Wewnętrznych.