9 marca w Katedrze i Klinice Urologii Ogólnej, Onkologicznej i Czynnościowej Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego odbyła się uroczysta inauguracja nowoczesnego systemu RTG UROSKOP. Oficjalnie zainaugurowana w piątek aparatura to nowy system, zaprojektowany i specjalnie dedykowany do diagnostyki i zabiegów endourologicznych.