Wiceminister zdrowia Jakub Szulc poinformował w środę na posiedzeniu sejmowej Komisji Zdrowia, że kończą się negocjacje z firmami farmaceutycznymi dotyczące cen leków, które znajdą się od lipca w programach lekowych. Programy te mają zastąpić obowiązujące obecnie programy terapeutyczne.