Szpital Kolejowy w Pruszkowie będzie w pełni samodzielny pod względem zaopatrzenia w energię elektryczną, centralne ogrzewanie i ciepłą wodę użytkową. Dzięki unijnemu dofinansowaniu w wysokości ponad 3,9 mln zł szpital będzie mógł taniej i ekologicznie wytwarzać energię cieplną i prąd. 15 marca umowę na realizację projektu podpisali wicemarszałek Krzysztof Grzegorz Strzałkowski oraz dyrektor szpitala lek. med. Krzysztof Rymuza.