14 marca otwarto zmodernizowane oddziały Wojewódzkiego Szpitala dla Nerwowo i Psychicznie Chorych "Dziekanka" w Gnieźnie. Po remoncie oddano do użytku budynek wielokondygnacyjny dla potrzeb oddziałów somatycznych. Otwarto Oddział Neurologii, Leczenia Udarów, Geriatrii, Wewnętrzny z pododdziałem Reumatologii.