17 marca w siedzibie Wielkopolskiej Izby Lekarskiej odbędzie się spotkanie przedstawicieli Porozumienia Organizacji Lekarskich, które zostało powołane podczas tzw. protestu pieczątkowego. Tematem spotkania jest rosnące niezadowolenie pacjentów, lekarzy i aptekarzy z zapisów ustawy o refundacji leków... i jej nowelizacji - zapowiada Federacja Porozumienie Zielonogórskie.