Dolnośląski Oddział Wojewódzki Narodowego Funduszu Zdrowia rozpoczął konsultacje społeczne dotyczące przeprowadzenia konkursu ofert na świadczenia zdrowotne z zakresu ambulatoryjnej opieki specjalistycznej. Konsultacje dotyczą planów przeprowadzenia konkursu w pierwszym półroczu 2012 r. - poinformowała rzecznik NFZ we Wrocławiu Joanna Mierzwińska.