21 marca minister zdrowia Bartosz Arłukowicz spotkał się z przedstawicielami NSZZ "Solidarność" regionów Śląsko-Dąbrowskiego, Częstochowskiego oraz Podbeskidzkiego - podaje rzecznik prasowy resortu Agnieszka Gołąbek. W spotkaniu uczestniczyli m.in.: przewodnicząca Sekretariatu Ochrony Zdrowia Komisji Krajowej NSZZ "Solidarność" Maria Ochman, przewodnicząca Regionalnego SOZ Halina Cierpiał, zastępca prezesa Narodowego Funduszu Zdrowia ds. medycznych Maciej Dworski oraz dyrektor Śląskiego Oddziału Wojewódzkiego NFZ Zygmunt Klosa.