W Szpitalu Specjalistycznym im. Stefana Żeromskiego w Krakowie przy Oddziale Ginekologiczno-Położniczym i Oddziale Noworodkowym funkcjonuje "Okno Życia". - To pierwsze w Małopolsce i trzecie w kraju przyszpitalne "Okno Życia", które nazwaliśmy "Bocianiątko" - informuje rzecznik lecznicy Leszek Gora.