21 marca odbyło się oficjalne przekazanie terenu pod inwestycję firmie ze Skarżyska-Kamiennej, która przez najbliższe miesiące prowadzić będzie termomodernizację budynku Szpitala Powiatowego. Można powiedzieć, że to historyczny moment. Budynek został wybudowany w 1959 r. i od tej pory nie przechodził remontu zakrojonego na tak dużą skalę.