21 marca br. w Sali Senatu Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego odbyła się konferencja poświęcona pamięci profesora Andrzeja Szczeklika, wybitnego lekarza-naukowca związanego z Kliniką Chorób Wewnętrznych Uniwersytetu Jagiellońskiego. Organizatorem spotkania był Zakład Pielęgniarstwa Klinicznego WUM oraz Warszawskie Koło Towarzystwa Internistów Polskich.