27 i 28 marca w godz. 9-14 Nowy Szpital we Wschowie (Lubuskie) zaprasza pacjentów z miasta i okolic na Dni Otwarte w nowej Stacji Dializ, która od kwietnia rozpocznie działalność. Zainteresowani będą mieli możliwość zapoznać się ze stacją oraz porozmawiać z personelem, m.in. kierownikiem stacji lek. Adrianem Jędrzejewskim oraz pielęgniarką oddziałową Ireną Brończak.