Społecznicy, przedstawiciele władz miasta i regionu oraz mieszkańcy świętowali w Sanoku 20–lecie istnienia Sanockiej Fundacji Ochrony Zdrowia. W czasie uroczystości podsumowano dwie dekady działalności Fundacji. Były kwiaty, gratulacje i słowa uznania pod adresem władz oraz członków stowarzyszenia a także wolontariuszy, którzy przez lata wspierali jej działalność.