27.03.2012
TVP Poznań, Głos Wielkopolski, PAP, Gazeta Wyborcza
Jest porozumienie płacowe w konińskim szpitalu wojewódzkim. Kompromis osiągnięto po całodniowych negocjacjach marszałka województwa Marka Woźniaka z protestującymi. Woźniak poinformował w poniedziałek wieczorem, że protestujący zgodzili się na 200 zł podwyżki pensji zasadniczej od kwietnia i jednorazową premię w wysokości 400 zł, którą pracownicy mają otrzymać w grudniu (z zastrzeżeniem: jeśli pozwoli na to sytuacja finansowa szpitala).