26 marca w goleniowskim Szpitalu Powiatowym uruchomione zostało okno życia. Znajduje się po prawej stronie bramy wjazdowej na przyszpitalny teren. Uroczystego poświęcenia goleniowskiego okna życia dokonał Metropolita Szczecińsko-Kamieński arcybiskup Andrzej Dzięga.