28 marca Uczelniane Kolegium Elektorów wybrało prorektorów Akademii Medycznej im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. Zostali nimi: prof. dr. hab. Zygmunt Grzebieniak - Prorektor ds. Nauki, prof. dr hab. Jacek Szepietowski - Prorektor ds. Rozwoju Uczelni, prof. dr hab. Michał Jeleń - Prorektor ds. Dydaktyki,
prof. dr hab. Romuald Zdrojowy - Prorektor ds. Klinicznych.